понеділок, 10 жовтня 2016 р.

Всесвітній день психічного здоров’я

Всесвітній день психічного здоров’я (World Mental Health Day) відзначається з 1992 року за ініціативою Всесвітньої федерації психічного здоров’я.

Психічне здоров’я – це рівновага та сталість психіки людини, адекватне сприйняття реального світу; нормальна діяльність вищих психічних функцій.
Психічне здоров’я стосується розуму, інтелекту та емоцій. Основою психічного здоров’я вважають стан загального душевного комфорту, який адекватно регулює поведінку людини в процесі життєдіяльності. Важливо, аби кожна людина, обираючи той чи інший спосіб життя, брала до уваги не тільки збереження фізичного здоров’я, але й дбала про свій задовільний психічний стан. 

На сьогодні, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, аж 25% людей у всьому світі потребують допомоги спеціалістів з вирішення проблем, пов’язаних з незадовільним станом власного психічного здоров’я, та у більшості країн є великий дефіцит необхідних психологічних служб.

Але, в першу чергу, від людини залежить, бути їй здоровою чи ні, тобто вона сама повинна потурбуватися про збереження свого здоров’я, сповідуючи спосіб життя, який би забезпечив його збереження.

Як правило, складовою особистого способу життя людини є її ставлення до здоров’я, сформованих навичок для досягнення благополуччя, адаптації в соціумі, який постійно змінюється. Вибір ставлення до здоров’я – це особисте рішення, що безпосередньо впливає на здоров’я людини. Властивості особистості, навички, якими володіє людина – найважливіший чинник здоров’я. Відповідно, саме розуміння здоров’я дає можливість визначитися кожній людині, яким чином його слід зберегти. Отож:

Бажаємо усім здоров’я

Жити довго – наповнити життя роками

Бути здоровим якомога довше – наповнити роки життям

Розвивати впродовж  життя свій потенціал – наповнити життя повноцінним життям!



Немає коментарів:

Дописати коментар